SADECE KAYIT OLARAK BİR GÜNDE 400 TL PARA KAZAN (ÖDEME KANITLI) İnternetten Para Kazanma 2021

Sitemizin ismi uranium.cash bu platform nedir ve ne işe yarıyor öncelikle buna göz atalım.
Uranium kripto yatırmları dünyasindaki en dürüst ve verimli platformu arkadaşlar bu kısımdada yazıyor zaten.sitenin genel müdürünüde buradan görebilirsiniz.

Uraniuma kayıt olmak için sağ üst köşeden kayıt ol simgesine tıklayalım. Bu arada arkadaşlar site ingilizce ve rusca ceviri yaparak rahatlıkla cözebilirsiniz. Veya cromdan direk türkçeye çevirin. Kayıt olurken daha öncede söylediğim gibi sizlerden özel bilgi istenmiyor ad soyad mail ve parola.

Kayıt olduktan sonra sizlere 30 dolarlık bonus veriyor yalnız bunu cekemıyorsunuz sizlere 30 dolarlık kazım paketi verıyor. Kayıt işleminden sonra giriş yapalım.

Gördüğünüz üzere kayıt oldugunuz andan itbaren dolar kazımaya başladı. Arkadaşlar para çekim işlemi çok basit üstelik hesabınız 1 dolar olunca hemen çekim işlemi yapabilirsiniz. Kazım gücünü yükseltmek isterseniz yatırımda yapabilirsiniz minimum 0.10 dolar ile yatırım yapabilirsiniz yani tl olarak 70 80 kuruş arkadaşlar.

Ama sizlere önerim şudur site  yeni açıldı ve  nezaman kapanır veya nezmana kadar devam eder orasını bilemem çünkü ben sizlere işte bu siteye 300 500 dolar yatırın büyük kazançlar yaparsınız diyemem o sorumluluk beni aşar arkadaşlar o yüzden 10 20 tl gibi kendinizi üzmeyecek miltarlar yatırabilirsiniz. ama sizlere tavsiyem yatırımsız olarak devam edin derim.

Sitede herzamanki gibi ortaklıl programı yani referans  sistemide mevcut. Sizler herbir arkadaşınızı siteye kendi link bağlantınız ile kayıt ederseniz sizlere bonus olarak 1 dolar veriyor.  Sağ tarafta topluluk kısımlarını göreceksiniz burada sitenın vk grubuna ve telegram grubuna katıldıgınız taktirde sizlere artı 3 dolar yatırım bonusu sağlıyor ve buda kazım gücünüzü arttırıyor.

Aşşağı kısımda yer alan seviyeler ise referans yaptıkca seviyelerinizde yani rozetinizde artacak artı olarak kazım oranınıza güç sağlicak.

Ana sayfanın alt kısmında yer alan karınızı hesaplayın kısmından olurda şayet yatırım yaparsanız yapacagınız yatırımı buraya yazıp hesaplayın dedıkten sonra sizlere bir ile otuz gün arası kazım yaparak kazanacagınız miktarı gösteriyor dostlarım.

Tekrardan söylüyorum arkadaşlar yatırım yapmanız şart değil  illa yatıracam derseniz 10 20 lira atabilirsiniz.

Yukarıya kısımda yorumlar kısımında ödemelerini alan ve memnunıyetlerini bildiren yorumlar yer almaktadır.

Para çekme kısmına gelelim bu kısımda gördüğünüz üzere minimum 1 dolar çekebilirsiniz. Tamamla dediğimiz zaman sağ tarafta kaç dolarınız var ise yazıyorsunuz ardından hangi para birimine çekmek istiyorsanız onu secerek çekim yapabilirsiniz.

Siteyle ilgili herhangi bir probleminizi bildirmek için kişiler kısmından mail aracılığı ile iletişim kurabılırsınız gönderim yaparken yazınızı ingilizceye cevirmeyi unutmayın arkadaşlar.

Sistem şimdilik bir sıkıntı olmadan ilerliyor umarım temenimiz böylede devam etmesi ve siz değerli kardeşlerimize kazandırması. Yakında android ve iosta uygulamaları yer alacakmış onunda bilgisini vereyim arkadaşlar.

Son olarak şunu söylemek istiyorum bu sistem 2014 ten bu yana devam ediyor ama uygulama olarak 2020 de açılış yapılmış sistemi araştırdıgımda bu bılgıyide öğrendim arkadaşlar

#internettenparakazan #internettenparakazanma #parakazan

✔️ SADECE KAYIT OLARAK BİR GÜNDE 400 TL PARA KAZAN (ÖDEME KANITLI) İnternetten Para Kazanma 2021

👍 Videoyu Beğenerek Bana Büyük Destek Olabilirsin 👍

🔔 Çana Tıklayarak Videolarımdan İlk Sen Haberdar Olabilirsin 🔔

Kayıt Olma Linki Reklamlı : https://ay.live/6vnLeE

Kayıt Olma Linki Reklamsız : https://uranium.cash/r/322822

İletişim & Sponsorluk & Business : atarsa275@hotmail.com

✔️YORUM YAPARAK PARA KAZAN SİTESİ = https://yp.tc/0BZj https://ay.link/S1YAvH

✔️ANKET DOLDUR PARA KAZAN GERCEK KAZANÇ YÖNTEMİ = https://ay.link/lkac8E

✔️1000 ABONE 4000 SAAT GEÇMENİN TEK YOLU = https://ay.link/ESIZBW

✔️RESİM ARKA PLANI SİLEREK HER GÜN 150 TL PARA KAZANMA (ÖDEME KANITLI) = https://ay.live/ngwj4n

para kazan ödeme kanıtlı para kazanma internetten para kazanma 2021 internetten para kazanma yolları internetten nasıl para kazanılır internetten yatırımsız para kazanma para kazandıran siteler para kazandıran uygulamalar 2021 ödeme kanıtlı para kazanma 2021 internetten gelir elde etme papara para kazanma internetten dolar kazan dolar kaç tl internetten para kazanma internetten para kazan


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir